Publiczne Przedszkole Nr 12

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Ścieżka

Pilne!

W związku z trwającymi pracami na placu zabaw polegającymi na przygotowaniu terenu do położenia nowej nawierzchni (trawy) mamy do przekazania wybraną ziemię i resztę starej trawy, które można wykorzystać do wyrównania terenu, zasypania nierówności, itp. Poszukujemy też kogoś, kto mógłby nieodpłatnie przetransportować trawę w rolkach ze Spółki Wodno - Ściekowej GWDA. Jednocześnie chciałabym podziękować wszystkim Rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w tę akcję i zapraszam innych do pomocy. Prace będą trwały jeszcze przez następny tydzień w godzinach dopołudniowych (od 7.00 do 15.00).

Chętnych proszę o kontakt z dyrektorem placówki.

Barbara Miszczak

Dzień sportu

Informujemy Państwa , że dnia 10.10.2014r. o godz.10.00 odbędzie się w naszym przedszkolu "Dzień Sportu" dla dzieci z  grup starszych tj. Gąski, Jagódki, Żabki i Słoneczka. Prosimy rodziców o przygotowanie dla swojej pociechy wygodnego stroju sportowego. Podobny Dzień Sportu dla dzieci z grup młodszych odbędzie się w późniejszym terminie o czym Państwa poinformujemy.

Wycieczka Bambibusem

Dnia 26.09.2014 r dzieci z grupy "Gąski" , a 21.10. 2014r dzieci z grupy "Zajączki" pojadą na wycieczkę specjalnym autobusem- Bambibusem do Parku owadów w Lubnicy. Szczegóły wyjazdu przekażą Państwu nauczycielki grup. Życzymy dzieciom wielu wrażeń.

Zęby małego dziecka

Informujemy Rodziców, że nasze przedszkole w bieżącym roku szkolnym przystąpiło do projektu pt.: „Dzieciństwo bez próchnicy". Jest to projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. Projekt będzie realizowany w latach 2014 - 2017. Celem projektu jest poprawa zdrowia jamy ustnej dzieci w wieku 3-5 lat.

Więcej informacji na temat projektu można uzyskać pod adresem:
www.zebymalegodziecka.pl/

Ubezpieczenie

W roku szkolnym 2014/2015 decyzją Rady Rodziców dzieci  ubezpieczone są w firmie INTERRISK.

Istnieje możliwość wybrania przez rodziców grupy ubezpieczenia

I wariant na 8000 zł – składka roczna 27 zł

II wariant na 10000 zł – składka roczna 31 zł

Wpłatę na ubezpieczenie pobiera do końca września 2014r. pani intendentka.

Rada Rodziców

Decyzją Rady Rodziców  Publicznego Przedszkola nr 12 składka na fundusz rady rodziców w roku szkolnym 2014/2015 wynosi 80 zł. Składkę można uregulować jednorazowo lub na 2 raty lub więcej u intendentki przedszkola lub na konto Rady Rodziców.

Informacja o zebraniu organizacyjnym

Zapraszamy Państwa na zebranie organizacyjne z dyrektorem przedszkola, które odbędzie się dnia 10 września o godzinie 16.30.
Po zebraniu ogólnym odbędą się zebrania w poszczególnych grupach.

Informacja o rozpoczęciu roku szkolnego

Informuję, że 1 września przyprowadzacie Państwo swoje dzieci na godzinę zadeklarowaną w Umowie ( nie później niż do godziny 8.00).
Dzieci z grupy „Słoneczka” (5 i 6 latki zapisane do przedszkola na 5 godzin)   1 września proszę przyprowadzić na godzinę 7.30 i odebrać o godzinie 12.30.
Od 2 września 2014r. dzieci z grupy „Słoneczka” będą uczęszczać do przedszkola w godzinach: od 7.00 do 12.00. Jeśli powstanie druga grupa pięciogodzinna godziny pobytu zmienią się na tzw. zmianowość miesięczną:
I miesiąc: od 7.00 do 12.00
II miesiąc: od 12.00 do 17.00.
O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco.
Dzieci z grupy „Słoneczka” począwszy od 1 dnia września będą spożywać w przedszkolu śniadanie i pozostają w tym dniu 5 godzin.
Dzieci zapisane na pobyt powyżej 5 godzin – 3 posiłki, godziny pobytu w przedszkolu tak jak zadeklarowane w Umowie.

RELIGIA W PRZEDSZKOLU!

RODZICE! ZMIANY W ORGANIZACJI ZAJĘĆ RELIGII!!!

Informuję, że 25 marca br. zostało podpisane rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie warunków i sposobu organizowania nauki religii w publicznych przedszkolach i szkołach - nowelizacja przepisów rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 kwietnia 1992r. w sprawie warunków i sposobu organizowania nauki religii w publicznych przedszkolach i szkołach (Dz. U. Nr 36, poz. 155, ze zm.)

Na podstawie w/w aktu prawnego od roku szkolnego 2014/2015 nauka religii będzie organizowana w przedszkolu na życzenie rodziców, według zasad określonych w przywołanym wyżej rozporządzeniu. Od 1 września 2014r. będzie obowiązywać zasada wyrażania życzenia w formie oświadczenia pisemnego, które nie musi być ponawiane w kolejnym roku szkolnym, może natomiast zostać zmienione.

W związku z powyższym prosimy rodziców zainteresowanych objęciem dziecka nauką religii w przedszkolu o złożenie pisemnego oświadczenia w tej sprawie.

Ze względu na odpowiednią organizację pracy od 1 września 2014r. proszę dostarczyć takie oświadczenie do końca sierpnia 2014r. do przedszkola.

Dyrektor - Barbara Miszczak

Informacja o książkach

Ze względu na trwającą organizację roku szkolnego 2014/2015 prosimy państwa o wstrzymanie się z zakupem książek dla dzieci do momentu ostatecznego przydzielenia dzieci do poszczególnych grup. Listy oddziałów będą udostępnione w przedszkolu w ostatnim tygodniu sierpnia.

Wicedyrektor:Barbara Wodowska

Więcej artykułów…

Publiczne Przedszkole Nr 12

Adres: ul. Reja 11
64-920 Piła
tel./fax: 67-213-27-74
e-mail: przed12pila@gmail.com

1% podatku

Program do rozliczania PIT 2013 online - e-pity 2012

Jak podoba Ci się nowa strona?

Realizacja

charytatywnie (w ramach własnej promocji)

e-mail DirtySoft

Dla pracowników