Publiczne Przedszkole Nr 12

17 kwietnia, 2014

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Ścieżka

Zapisy dzieci na okres wakacyjny

Informuję, że zapisy dzieci do przedszkola na miesiące letnie trwają do końca maja 2014r.. Karty zgłoszenia wraz z wykazem osób upoważnionych do odbioru dziecka z przedszkola podpisane przez obojga rodziców/prawnych opiekunów należy składać u intendentki w nieprzekraczalnym terminie - do 31 maja 2014r. Wzory do pobrania w zakładce: "wzory dokumentów".

Dyrektor - Barbara Miszczak

Ważne informacje dotyczące składania kart zgłoszeń do przedszkola na rok szkolny 2014/2015

Zarządzenie Dyrektora Publicznego Przedszkola nr 12 w Pile w sprawie postępowania rekrutacyjnego do przedszkola na rok szkolny 2014/2015 - dokument do pobrania

Informujemy, że zgodnie z zasadami rekrutacji do przedszkola na rok szkolny 2014/2015 (patrz: http://nabor.pcss.pl/pila ) do karty zgłoszenia należy dołączyć dokumenty potwierdzające spełnianie poszczególnych kryteriów.

- oświadczenie o samotnym wychowaniu dziecka - wzór

- oświadczenie o wielodzietności - wzór

- oświadczenie o posiadaniu rodzeństwa, które kontynuuje wychowanie przedszkolne w Publicznym Przedszkolu nr 12 w Pile - wzór

Do karty zgłoszenia dziecka do przedszkola należy dołączyć "Deklaracje o czasie pobytu dziecka w przedszkolu" - wzór

Powyższe oświadczenia są także dostępne w przedszkolu - pokój nr 1 - intendent

Nabór do przedszkoli

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi naboru do przedszkola na rok szkolny 2014/2015, informuję, iż dzieci kontynuujące edukację przedszkolną w dotychczasowym przedszkolu nie będą brały udziału w rekrutacji - rodzice będą jedynie składać deklarację dotyczącą dalszego uczęszczania dziecka do danego przedszkola. Deklaracje te będą składane w przedszkolach. Rodzice muszą pamiętać o podpisaniu w przedszkolu umowy na kolejny rok szkolny.

Umowy podpisywane będą po zakończeniu rekrutacji.

Rekrutacja odbędzie się w marcu 2014r., wzorem lat ubiegłych będzie prowadzona za pomocą systemu informatycznego.

W związku ze zmianami ustawy o systemie oświaty dotyczącymi rekrutacji do przedszkoli trwają prace nad przygotowaniem zasad rekrutacji na rok szkolny 2014/2015. Szczegóły rekrutacji (w tym terminarz i kryteria rekrutacyjne) zostaną podane wkrótce.

Rodzice na "5"

Informujemy Państwa, iż jest możliwość pozyskania nagrania programu edukacyjnego, w którym biorą udział dzieci z naszego przedszkola. Nauczycielki w grupach otrzymają płytkę z nagraniem i będzie można sobie ją wypożyczyć i przegrać. Proszę zatem o kontakt w tej sprawie z nauczycielkami. Jednocześnie informuję, że aktualnie TV ASTA udostępniła nam 3 odcinki filmu, w którym brały udział dzieci z grupy: Liski, Zajączki i Gąski, Żabki. Pozostałe będą udostępnione w późniejszym terminie o czym Państwo zostaniecie poinformowani. W najbliższym czasie w nagraniu następnego odcinka będą brały udział dzieci z grupy Biedronki.

Dyrektor -  Barbara Miszczak

Rodzice na "5"

Informujemy Państwa, że w br. szkolnym nasze przedszkole uczestniczy w realizacji programu edukacyjnego TV ASTA. Program ten nadawany jest w każdy czwarty poniedziałek miesiąca o godz. 18.30. Serdecznie zapraszamy do jego oglądania.

wicedyrektor-B.Wodowska

Książki obowiązujące w roku szkolnym 2013/2014

Grupa Gąski - "Tropiciele" - wydawnictwo WSiP
Grupy: Zajączki, Żabki, Jagódki, Słoneczka, Wędrowniczki - "Szkoła nas woła" - wydawnictwo  Nowa Era

Dyrektor: Barbara Miszczak

Przekaż 1% podatku na rzecz Publicznego Przedszkola nr 12 w Pile

Dziękuję wszystkim tym, którzy w latach ubiegłych przekazali na nasze przedszkole 1% swojego podatku. Za zebrane środki finansowe doposażyliśmy plac zabaw. Łącznie od 2007r. zebraliśmy kwotę 15451 zł. Potrzeb mamy wiele, więc za każdą wpłatę jesteśmy wdzięczni. Więcej informacji na temat działalności Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkole "Przyjazna Szkoła", do którego przynależy nasze przedszkole można uzyskać na stronie internetowej: www.ps.org.pl
Niezbędne dane do przekazania 1%:  Numer KRS: 0000031762,
Cel szczegółowy: Publiczne Przedszkole nr 12 w Pile - 152100151814

Publiczne Przedszkole Nr 12

Adres: ul. Reja 11
64-920 Piła
tel./fax: 67-213-27-74
e-mail: przed12pila@gmail.com

1% podatku

Program do rozliczania PIT 2013 online - e-pity 2012

Jak podoba Ci się nowa strona?

Realizacja

charytatywnie (w ramach własnej promocji)

e-mail DirtySoft